Butikowa Agencja Marketingowa / Kielce, Warszawa

Dizajn / Marketing / Technologia
Agencja Marketingowa

O nas

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego z Kielc. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu, designu i nowych technologii dla sektora MSP, non-profit i wolnych zawodów.

We współpracy z naszymi klientami tworzymy i promujemy nowe firmy, produkty, usługi oraz pomagamy w rozwoju bieżącej działalności. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym w następujących obszarach: rozwój koncepcji, planowanie i wdrażanie narzędzi wspomagających budowanie i promocję marki, wzrost biznesu i organizacji, adaptacja cyfrowa przedsiębiorstw, udostępnianie zasobów internetowych, tworzenie doświadczenia klienta.

Realizujemy zlecenia głównie dla firm z sektora MSP, organizacji non-profit i przedstawicieli wolnych zawodów działających na rynku polskim i międzynarodowym. Tworzyliśmy dla takich klientów jak IAB Polska, Jerzy Engel, Darmolot.pl, Andrzej Olejnik (Zespół Lemon), Katarzyna Radwańska, Związek Pokera Sportowego, Royal Purple Polska, Vinyl Goldmine, Traple i Wspólnicy i wielu innych.

Tomek Klamczyński

onas-tk
_
e
: tk@klamczynski.com
t: +48 666 111 625

Współzałożyciel Autenty, twórca T. Klamczyński Studio, projektant specjalizujący się w komunikacji wizualnej organizacji oraz konsultant ds. marketingu i wykorzystania nowych technologii w rozwoju przedsiębiorstw z sektora MSP, non-profit i wolnych zawodów.

Szymon Kuc

onas-sk
_
e:
sk@autenta.pl
t: +61 452 031 517

Współzałożyciel Autenty, Strateg, wiceprezes zarządu Fundacji Cyfrowi Tubylcy, członek grupy ds. dostępności przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji działającej w ramach Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych.