Autenta DMT Agencja — dizajn marketing technologia

Agencja

Jesteśmy butikową agencją marketingową z Kielc. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu, dizajnu i nowych technologii dla profesjonalistów z sektorów MSP, non-profit i wolnych zawodów z Polski, Europy oraz Australii.

O nas

We współpracy z naszymi klientami tworzymy i promujemy nowe firmy, produkty, usługi oraz pomagamy w rozwoju bieżącej działalności. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym w następujących obszarach: rozwój koncepcji, planowanie i wdrażanie narzędzi wspomagających budowanie i promocję marki, wzrost biznesu i organizacji, adaptacja cyfrowa przedsiębiorstw, udostępnianie zasobów internetowych, tworzenie doświadczenia klienta.

Klienci

Realizujemy zlecenia głównie dla firm z sektora MSP, organizacji non-profit i przedstawicieli wolnych zawodów działających na rynku polskim i międzynarodowym. Tworzyliśmy dla takich klientów jak IAB Polska, Jerzy Engel, Darmolot.pl, Andrzej Olejnik (Zespół Lemon), Katarzyna Radwańska, Związek Pokera Sportowego, Royal Purple Polska, Vinyl Goldmine, Traple i Wspólnicy i wielu innych.

Zespół

..

Tomek Klamczyński

_
e
: tk@klamczynski.com
t: +48 666 111 625

Współzałożyciel Autenty, twórca T. Klamczyński Studio, projektant specjalizujący się w komunikacji wizualnej organizacji oraz konsultant ds. marketingu i wykorzystania nowych technologii w rozwoju przedsiębiorstw z sektora MSP, non-profit i wolnych zawodów.

Szymon Kuc

_
e:
sk@autenta.pl
t: +61 452 031 517 (Australia)

Współzałożyciel Autenty, współtwórca agencji interaktywnego marketingu efektywnościowego Sydney Online Marketing, członek grupy ds. dostępności przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji działającej w ramach Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. Mieszka obecnie w Australii.

Nowe w Autencie